Z ostatniej chwili

Nieruchomości na sprzedaż

2020-11-13 11:53:42 informacje
img

Miasto wystawiło do sprzedaży działki w Śródmieściu, Kiedrzynie i na Parkitce. Przetarg odbędzie się 24 listopada.

Miasto wystawiło do sprzedaży:

1) działkę o powierzchni ok. 900 m², zabudowaną budynkiem biurowo-usługowym, w którym ostatnio znajdowała się Bursa Miejska, położoną w dzielnicy Śródmieście przy ul. Feliksa Nowowiejskiego 11a

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy działka znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem UMC - obszary zabudowy usługowo-mieszkaniowej w centrum miasta.

Cena wywoławcza wynosi 2.480.000 zł.

2) działkę o powierzchni ok. 500 m², położoną w  dzielnicy Kiedrzyn w głębi ul. Gerberowej,

 

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy działka znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem MN - obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Cena wywoławcza - 100.000 zł.

3) działkę o powierzchni 660 m², położoną w dzielnicy Śródmieście przy ul. Karola Szymanowskiego

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy działka znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem SMU - obszary zabudowy śródmiejskiej mieszkaniowo-usługowej.

Cena wywoławcza - 276.000 zł.

4) działki o powierzchni ok. 1200 m², położone w  dzielnicy Częstochówka-Parkitka przy ul. Małopolskiej

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy działki znajdują się w obszarze oznaczonym symbolem MWN - obszary zabudowy mieszanej wielorodzinnej i jednorodzinnej.

Cena wywoławcza - 436.800 zł.

Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13  24 listopada 2020 r. od godz. 10.00, a szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości i przetargów znajdują się w ogłoszeniach zamieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej.

Page generated in 0.0176 seconds.