Z ostatniej chwili

Odzyskali skradzionego mana

2022-01-11 11:15:23 informacje
img

Myszkowscy kryminalni odzyskali skradzioną ciężarówkę wartą 240 tys. zł. W ręce policjantów wpadli w tej sprawie 37-letni multirecydywista i jego wspólnik. Obaj, decyzją prokuratora, zostali objęci policyjnym dozorem – informuje myszkowska Policja.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego myszkowskiej komendy odzyskali samochód ciężarowy marki Man, skradziony z jednej z miejscowych posesji. O zdarzeniu myszkowskich policjantów zaalarmował pokrzywdzony. Łupem złodziei padły też pieniądze, złoto i inne wartościowe przedmioty o łącznej wartości 30 tys. zł.

Sprawą zajęli się kryminalni z myszkowskiej komendy. Po kilku dniach ustalili nie tylko tożsamość sprawców, ale również miejsce, gdzie był ukryty skradziony samochód. Pojazd miał już zmienione tablice rejestracyjne. Do zatrzymania 37-letniego multirecydywisty i jego wspólnika doszło na terenie powiatu zawierciańskiego. Złodzieje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Śledczy, oprócz wartej 240 tys. zł ciężarówki, odzyskali też znaczną część skradzionego mienia. O losie włamywaczy zdecyduje sąd.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0238 seconds.