Z ostatniej chwili

Policz się z cukrzycą

2022-01-13 12:19:19 informacje
img

X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą” będzie towarzyszyć zaplanowanemu na 30 stycznia finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez wysyłanie sms’ów – dla osoby dorosłej jest to sms o treści 1, a dla biegaczek i biegaczy niepełnoletnich – o treści 2. Sms’a należy wysłać na numer tel.  +48 664 072 604. 

Z jednego numeru telefonu można zarejestrować jedną osobę. Wysłanie sms’a jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, z którego treścią można się zapoznać na stronie częstochowskiego sztabu WOŚP.   

Bieg odbędzie się w dniu tegorocznego finału WOŚP – czyli w niedzielę 30 stycznia, o godz. 11.00. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 300 osób. Organizatorzy zachęcają zainteresowanych, aby nie zwlekać z rejestracją. 

W dniu biegu – między godz. 9.00 a 10.10 – wszystkie uczestniczki i uczestnicy są zobowiązani do stawienia się w Biurze Biegu przy al. NMP 46, aby potwierdzić swoją obecność. Jeśli zostaną wolne miejsca w ramach limitu (czyli gdy niektórzy zarejestrowani nie zgłoszą się), między godz. 10.10 a 10.30 odbędą się „rezerwowe” zapisy dla wszystkich chętnych, którym nie udało się wcześniej zarejestrować. Aby wystartować, trzeba będzie wrzucić do „orkiestrowej” puszki 50 zł.

Bieg na dystansie 2,5 km obejmie tzw. III Aleję, przejście przez ul. Pułaskiego, aleję Henryka Sienkiewicza, Park 3 Maja, Pasaż biskupa Stefana Bareły oraz Park Staszica. Start i meta będą ulokowane w II Alei. 

Organizatorem jest lokalny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 7. Więcej informacji na jego temat – a także o samym biegu – można znaleźć na tej stronie.  

Na zdjęciu: bieg „Policz się z cukrzycą” w 2018 r.

Page generated in 0.0218 seconds.