Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek na DK-1

2020-07-28 10:41:20 informacje
img

Częstochowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 43-letni kierowca audi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną tego tragicznego zdarzenia mogło być najechanie kierującego oplem na stojące przy skrzyżowaniu audi. To już 16. ofiara śmiertelna na terenie powiatu częstochowskiego w tym roku - informuje częstochowska Policja.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 27 lipca około 21.40 na DK-1 w Częstochowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem 37-letni mieszkaniec Warszawy z niewyjaśnionych przyczyn najechał na audi stojące przed skrzyżowaniem z ul. Połaniecką. W wyniku zderzenia kierujący audi - 43-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego - zginął na miejscu.

Po wypadku kierujący i pasażerka opla oddalili się z miejsca zdarzenia. Kierujący był trzeźwy, jednak okazało się, że ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, przez kilka godzin pracowali policjanci oraz pozostałe służby. Śledczy ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o zaistniałym zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu jego przebiegu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie przy ul. Popiełuszki 5, tel. 47 85 812 55 lub 997.

Page generated in 0.0188 seconds.