Z ostatniej chwili

Ulica Korczaka zostanie przebudowana

2020-06-15 09:22:11 informacje
img

Do 15 czerwca można składać oferty w przetargu na przebudowę ul. Korczaka w dzielnicy Trzech Wieszczów, ogłoszonym przez Miejski Zarząd Dróg i Transportu - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Przebudowa obejmie m.in. rozbiórkę istniejących nawierzchni, wykonanie kanalizacji deszczowej, przebudowę i modernizację sieci elektrycznych, zabezpieczenie mechaniczne sieci elektrycznych oraz telekomunikacyjnych. Zostanie wykonana telekomunikacyjna kanalizacja technologiczna, warstwa konstrukcyjna podbudowy i nawierzchni jezdni, chodników, drogi rowerowej, miejsc postojowych i zjazdów. Ponadto prace obejmą wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, a także roboty związane z zielenią.
Oferty w przetargu można składać do 15 czerwca, do godz. 10.30, natomiast przewidywalny termin zakończenia prac to 30 listopada.
Szczegóły dokumentacji przetargowej znajdują się na stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu: https://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/4339-przebudowa-ulicy-korczaka

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0168 seconds.