Z ostatniej chwili

Wielkie otwarcie „Alei 49” - już w najbliższy piątek 28 października

2022-10-27 10:52:24 informacje
img

Galeria Aleja 49 to miejsce, które świetnie się wpisało w klimat III Alei Najświętszej Maryi Panny jako ulokowana w ścisłym centrum miasta oaza wypoczynku i miłego spędzenia czasu.

Pandemiczny okres sprawił jednak, że Zarząd Galerii 49 zdecydował się przenieść oficjalną inaugurację jej działalności na czas bardziej przychylny wspólnym spotkaniom.

Ten moment właśnie nadszedł.

Świętujmy razem uroczystą inaugurację tego niecodziennego miejsca w piątek 28 października.

W godzinach Wielkiego Otwarcia (od 14.00 do 19.00), dla Gości, którzy zdecydują się zawitać w progi Galerii 49, przygotowano mnóstwo darmowych atrakcji. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Na najmłodszych czekać będzie dmuchaniec. Propozycjami wspólnych, ciekawych zabaw czas umili im też animatorka.

Dorośli będą mogli uczestniczyć w pokazie makijażu i skorzystać z darmowych porad dermatologicznych. W pokazie barberskim zaprezentuje się też Mensky Barber Shop & Academy, który oferuje darmowe strzyżenie i stylizację Panów w dniu otwarcia.

Warto będzie podziwiać również twórczość naszych utalentowanych plastyków. Okazja nadarzy się potrójna - wernisaż trójki artystów. Swe prace pokażą: Paulina Taranek, Martyna Wójcik i Bartłomiej Frączek.

Miłośników sportu w każdym wieku ucieszy na pewno niespodzianka dla fanów „Włókniarza” – pierwsza prezentacja dla szerszego grona publiczności Pucharu zdobytego w tym roku przez naszą drużynę za III miejsce DMP, a więc okazja i obejrzenia, i sfotografowania się razem z nim.

Dla wszystkich grać będzie muzyka na żywo, m.in. koncert jazzowy wykonają Michał Rorat i Sebastian Janik, wystąpią również Olga Przybylik oraz wychowankowie Szkoły Suzuki.

Mnóstwa emocji dostarczy z pewnością darmowa loteria fantowa – do wygrania będzie nowoczesny telewizor i wiele atrakcyjnych nagród. Przewidziano także poczęstunek serwowany przez firmy działające w Galerii 49 i specjalny, inauguracyjny tort.

Page generated in 0.0169 seconds.