Z ostatniej chwili

Zawody speedrowerowe

2021-10-20 12:59:30 informacje
img

Zawody speedrowerowe, którym towarzyszyć będzie piknik sąsiedzki odbędą się na obiekcie przy ul. Lechonia 39 w niedzielę 24 października. Całe wydarzenie przebiegać będzie w stylu Halloween. 

W Endo Estetic Med MSE Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w kategoriach Żak, Kadet oraz Kobiety udział weźmie ponad 80 zawodniczek oraz zawodników z województwa śląskiego i nie tylko. Ponadto rozegrane zostaną Indywidualne Mistrzostwa Wrzosowiaka do lat 8.

Zawodom towarzyszyć będzie piknik sąsiedzki, wśród atrakcji przewidziano m.in.: konkurs wypieku ciast, dmuchańce, strefę gastronomii, ciepłe napoje, gry i zabawy. W ramach pikniku nie zabraknie także tematycznych stoisk oraz zbiórki karmy i zabawek dla częstochowskiego schroniska dla zwierząt.

Główną atrakcją pikniku będzie pokaz uczniów Sport Center Kantorysiński Team pod okiem mistrza świata w Taekwondo trenera Roberta Kantorysińskiego oraz wizyta gościa specjalnego Drużynowego Młodzieżowego Mistrza Polski na Żużlu Kajetana Kupca. 

Jak zapewniają organizatorzy, całe wydarzenie przebiegać będzie w stylu Halloween, dlatego każda osoba, która zdecyduje się zjawić na zawodach oraz pikniku w przebraniu, otrzyma symboliczny upominek.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął częstochowski radny Tomasz Blukacz.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 10.45.

Page generated in 0.016 seconds.